У нас художня студія з різновіковими авторськими програмами, розробленими нашим Центром.

   Ми спробуємо все: олівець, гуаш, акварель, акварельні олівці, суха і масляна пастель, акрил і масляні фарби. Прості і продумані навчальні завдання ознайомлять зі всіма матеріалами. А тематичні виставки малюнків допоможуть розкрити талант і особистість! Кожен має змогу спробувати себе від аніме до класичних робіт відомих художників!

   Ви шукаєте місце, де можна сповна розкрити свій талант? Ви любите малювати, захоплюєтесь коміксами та аніме, бажаєте створювати власні мультфільми? Гадаєте, неможливо все це поєднати? А от і ні! В нашому Центрі ми так розпланували тематику уроків і продумали власну навчальну авторську програму, щоб і навчити малювати, і створювати мультфільми!

  Ви любите мультфільми? З захопленням вигадуєте нових героїв і нові сюжети? Тоді ми чекаємо саме Вас! У нас анімаційна студія, в якій ми можемо втілити будь-які фантазії: мальовані, комп'ютерні, пластилінові, лялькові, пісочна анімація. Ви маєте унікальну можливість створити авторський мультфільм чи приєднатись до проекта в групі.