Забудьте про нудні книжки!

В процесі навчання учень складає власну "Magic Handbook" з поетапним комплексом навчальних матеріалів. З кожним уроком учні поповнюють скарбничку лексичних та граматичних знань.

Сьогодні мало кого здивуєш програмою курсу вивчення англійської мови чи навчальними посібниками. І все ж, ідеального підручника не існує. Наша авторська різновікова навчальна програма дає унікальну можливість максимально спростити розуміння граматики, розширити словниковий запас та допоможе Вам відчути себе комфортно в англомовному середовищі. 

Ви полюбите англійську!

Наша мета — сформувати інтерес та позитивне ставлення до вивчення

англійської мови, захоплююче для учнів та результативне для

вчителів.

У нас є власна валюта!

Замість немотивуючого оцінювання наші учні заробляють гроші - “меджики”, за які можна купити призи на ярмарках.

З нами час летить непомітно!

Уроки побудовані на постійній зміні видів діяльності. В ігровій зоні - рухливі та настільні ігри, перегляд відео, вивчення пісень, сценічні постановки, фізкульт-хвилинки, в робочій зоні -  вивчення нового лексичного та граматичного матеріалу, flash-картки, тестові завдання.

Ми не дамо Вам сумувати і під час канікул!

Кожен рік ми пропонуємо нові святкові тематичні вечірки, літній англомовній табір та інтенсив-програми для дітей та дорослих.

Батьки в курсі всіх подій!

Ми завжди відкриті для спілкування, батьки можуть відслідковувати фото та відео-звіти з уроків в соціальніх мережах. Ми пояснюємо особливості програми, домашнє завдання, надиктовуємо правильну вимову нової лексики.