Пропонуємо індивідуальні та групові уроки музики в різних жанрах для всіх бажаючих від 4-х до 16 років.

Уроки вокалу- це неймовірно!
Ви зможете оволодіти техніками вокалу, дихання; здобути навички сценічної мови та акторської майстерності; розвинути слух та почуття ритму; здобути знання з музичної теорії в цікавій формі; правильно інтонувати; навчитися виконувати улюблені пісні відомих виконавців; дізнатись про "фішки", які використовує артист; подружитись з мікрофоном; записати власні пісні; подолати психологічні барьєри та страхи; продемонструвати свої здібності на концертах та позмагатися на конкурсах.

Уроки гри на музичних інструментах. Здивуйте усіх:

Фортепіано. Гра на клавішних інструментах - основа музичної освіти. Це дозволить негайно побачити результат і отримати задоволення від самого процесу навчання. 

Гітара. Це так просто, взяти в руки інструмент, зіграти улюблений мотив і відразу стати зіркою будь-якої компанії!

Укулеле - маленька гавайська гітара. Ідеальний варіант для початківця-гітариста, простий і зручний. Він допоже вразити усіх своєю унікальністю.

Аккордеон. Взявши в руки цей інструмент, відразу відчуєш себе в Парижі. Без сумніву, цей інструмент має душу і настрій, що хвилює та веселить. 

Баян - красивий, благородний та співучий інструмент. Завдяки широкому тембру, музика звучить переливами, переповнюючи яскравими емоціями внутрішній світ.

Сопілка - надзвичайно актуальний інструмент

на хвилі пробудження українського патріотизму.

Цікаво буде дорослим і найменшим.