Смачно поласувати люблять всі. А їжа - це теж мистецтво, в якому можна розвивати творчість! Ми одягаємо фартушки і шапки, сервіруємо стіл і готуємо ням-ням-смаколики! Це справжня магія: звичайний бутерброд весело і просто перетвориться на човник, апельсин — в сонечко, а печиво — в метелика! Кожен урок щось новеньке і надзвичайне!

Уроки дитячої кулінарії заплановані в програмах наших курсів раннього розвитку для дітей від 3х років та в групах підготовки до школи для дітей 5-6 років. Навчальний день триває декілька годин і, звичайно, всі чекають урок Нямамагії, щоб разом з друзями перепочити і приготувати щось смачненьке.

Ми обов'язкомо враховуємо особливості харчування кожної дитини, вилучаємо продукти, які не можна вживати тим чи іншим дітям. Всі продукти найсвіжіші і закуповуються напередодні урока. Ми нічого не смажимо. Не використовуємо гострі ножі, у нас тільки безпечний посуд. Продумавши все до найменших дрібниць, залишається тільки весело творити разом!

А для тих, хто обожнює кулінарію, ми проводимо майстер-класи.  Запрошуємо всіх бажаючих від 10 років. Тут до справ вже візьмуться плита і міксер, блендер та терка. Тематика майстер-класів найрізноманітніша, адже в світі стільки всьго смачного! 

курсів раннього розвитку 

групах підготовки  до школи

майстер-класи