Назад

Центр Творчості запрошує провести літо разом!

Вас чекають:


1. Майстер-клас «Метелик олійними фарбами пензликом, мастихіном і щітками». Вас чекають полотно 30 * 30 см, безліч кольорів олійних фарб і чашечка чаю з печивом в подарунок! Вартість - 250 грн. Приходьте, навіть якщо Ви ніколи не малювали олійними фарбами. Талановитий кожен, просто не всі про це знають. Попередній запис по телефону (050) 357 2346 Наталія.


2. Інтенсив-курс «Створення мультфільму в Anime Studio Pro». Обирайте групу, яка Вам підходить. 1. «Жаба і муха» - для любителів веселого (від 9 років). 2. «Нічний кошмар» - для любителів кумедних жахів (від 12 років). Якщо Ви завжди мріяли навчитися створювати мультфільми, але не знали, як і де, то Ви потрапили туди, куди треба! Курс складається з 5 занять тривалістю 2 години. По закінченню курсу Ви отримаєте свій готовий мультфільм. Вартість - 1000 грн. Попередній запис по телефону (093) 678 5148 Дар'я.


3. Літній англомовний табір. Все ще мрієш побувати в USA? Спробувати справжню American Food, дізнатися, як живуть People і навчитися Speak English? З Центром Творчості збуваються Dreams! Ми будемо подорожувати по штатах Америки і вивчати нову лексику, проводити кулінарні майстер-класи американської їжі, робити сувеніри на пам'ять про кожен штат, грати в веселі ігри та розважатися. Така подорож не залишить нікого байдужим. Вартість п'яти (5) днів з 10.00 - 18.00, включаючи всі розваги, майстер-класи та харчування - 3000 грн. Попередній запис по телефону (063) 628 4246 Аліна.


РОЗКЛАД ЗАХОДІВ ДЛЯ ФІЛІАЛУ "ХАРКІВСЬКИЙ"


РОЗКЛАД ЗАХОДІВ ДЛЯ ФІЛІАЛУ "ВОСКРЕСЕНКА"