Назад

Ура! У нас новий напрямок - шахи!

06/01/2018

ПАМ-ПА-РАМ-ПАМ! У нас новий напрямок - шахи. Де? У всіх наших філіях. Коли? Два рази на тиждень у вечірній час за індивідуальним записом. З ким? Індивідуальні та групові заняття. Хто викладає? Викладач в шаховій академії - Сологуб Людмила Володимирівна. Як проходять уроки?
Знайомство з шахами починається від простого до складного. Після розповіді про гру і знайомства з усіма фігурами, на ігровому полі залишається одна фігурка і на її прикладі йде докладне навчання, як фігура може ходити, хто її може захистити, а хто може і напасти, а хто - пройти повз ... і як і чому ... На прикладі однієї фігури показуються ходи фігури, напад, захист, розмін.
Коли діти готові до сприйняття основ стратегії і тактики гри, вони вчаться ставити мат в найпростіших закінченнях партій, вчаться закінчувати партію нічиєю, вчаться будувати логічні ланцюжки і намагаються відповісти на питання, для чого існують правила, чому їх бажано виконувати, що потрібно виконати першим? другим? третім? І багато чого іншого.
Як у житті. Пошук подібності шахової партії життєвих ситуацій - один з прийомів розвитку інтуїції і логіки. Набуті знання потрібні живими, і здорово коли дитина може їх застосувати в повсякденному житті: будувати логічні ланцюжки вирішення будь-яких питань, визначати черговість виконання кроків їх вирішення або знайти можливість уникнути проблем. Моделювання ситуацій на шахах - це азбука життя.
Як потрапити на перший урок? Запис по телефону - (050) 357 23 46 Наташа.
Перший урок плануємо у четвер 7 червня о 18.00. Ціна - 200 грн - індивідуальне заняття, і 100 грн - заняття в групі. Приходьте з друзями! Розповідайте всім про нас.

 

 

 

Please reload

© Центр Творчості. Всі права захищені