Назад

Якщо ви любите творити і витворяти, варити і валяти, шити і ліпити, клеїти і конструювати, тоді вам

Студія рукоділля «Артмагія» запрошує до навчання дітей, які так само, як і ми, не уявляють свого життя без творчості! Якщо ви любите творити і витворяти, варити і валяти, шити і ліпити, клеїти і конструювати, тоді вам точно до нас!

Наш Центр "Артмагія" щороку пропонує нову авторську програму, яка складається з дев'яти навчальних місяців. Щомісяця пропонує новий вид рукоділля. Заняття для всіх бажаючих від 6 років один раз в тиждень, чотири рази на місяць. Тривалість занять - півтори години. Вартість 400 грн. в місяць включаючи всі матеріали. Кожен учень будь-якого віку і рівня підготовки знайде собі заняття до душі!

У цьому році вас чекає: Вересень - закладки для книг з фетру на будь-який смак Жовтень - "Подушка-монстрик" (швейна машинка) Листопад - "Мій улюбленець" брелок (сухе + мокре валяння) Грудень - "Чарівні кулі на ялинку" (конструювання + декупаж) Січень - топіарій до дня святого Валентина (Флористика + декупаж + конструювання) Лютий - "Солодке серце" найдорожчим людям до дня 8 березня (флористика) Март "Весняна феєчка" (валяння) Квітень - звірятко в стилі ведмедиків Тедді (ліплення з полімерної глини) Травень - "Мильні шедеври" (миловаріння)


Мета нашої Студії - творити чудеса власними руками. Ми разом здобудемо різні техніки рукоділля, поділимося секретами, запропонуємо масу ідей, а також допоможемо втілити в життя Ваші власні ідеї та мрії! Наш сайт https://www.animagia.com.ua/artmagia

Адреси: - Харківське шосе, 48 (Інститут хімії, з вул. Березнева) - вул. Кибальчича, 11, оф. 410 (Воскресенка)

З усіх питань звертатися за тел. 098 503 33 59 Анна