Назад

А Ваш малюк готовий до школи?

Центр Дошкільного Творчості «Мінімагія» запрошує дітей 5-6 років на підготовку до школи. Вам у нас точно сподобається! І знаєте чому? Перш за все наш Центр - це місце, де люблять Вашу дитину і чекають з радістю і посмішкою.

По-друге, вчитися повинно бути цікаво. Вся наша програма побудована в ігровій рухливій формі. Ніяких нудних зошитів і нудних завдань. У нас своя авторська програма. Вчитися має бути в міру складно. Кожне завдання ускладнює попереднє. Матеріал не повинен бути простим, наше завдання - розвивати.

Третє. Ми побудували програму таким чином, що тема всіх наших уроків пов'язана одна з одним. Наприклад, вивчаючи форми предметів, ми вчимо цю тему на математиці, на читанні пограємо в настільну гру, розвиваючи мовлення, на кулінарії зробимо бутерброд, використовуючи формочки, англійською заспіваємо пісеньку про форми і станцюємо, показуючи їх, а на уроках творчості зробимо ракету - аплікацію. Тема дня розкривається у всіх напрямках.

Четверте. Замість оцінок у нас є власна валюта - Меджики. Їх можна заробити на уроках і обміняти на подарунок на наших аукціонах. Це стимулює.

П'яте. Ми інтерактивні. Батьки можуть бачити в наших групах фото з уроків, пояснення вивченого матеріалу, відео з пісеньками і віршами, які ми вчимо, вчителі роблять начитку вивченої лексики англійською мовою. Ми регулярно проводимо відкриті уроки та свята з батьками.

І останнє. Приведіть дитину до нас і дозвольте їй у нас відпочивати і розвиватися в радість! У Вас є три з половиною години кожні вихідні, щоб приділити час собі! Звучить прекрасно, вірно? Отже, що ми пропонуємо? Ми займаємося кожні вихідні з 10.00 до 13.30. Програма розрахована на рік. У групах від 6 дітей, які не більше 8. Що ми вчимо? Математика і логіка, швидкочитання і письмо, дитяча кулінарія, англійська мова та уроки творчості. Вартість - 1500 грн в місяць. Групи вже майже набрані. Починаємо заняття 8 вересня. А поки телефонуйте і приходьте на попередні зустрічі: (050) 357 23 46, Наталія. Знаходимося ми в двох філіях: Харківське шосе, 48 (інститут хімії, вхід з вул. Березнева, біля КТ) та вул. Кибальчича, 11, оф.407, 410 (Воскресенка). Наш сайт: animagia.com.ua До зустрічі!