Назад

Хочете завоювати корону? Приходьте вивчати шахи!

Хочете завоювати корону? Приходьте вивчати шахи! Знайомство з шахами починається від простого до складного. Після розповіді про гру і знайомства з усіма фігурами, на ігровому полі залишається одна фігурка, і на її прикладі йде докладне навчання, як фігура може ходити, хто її може захистити, а хто може напасти, а хто пройти повз ... На прикладі однієї фігури показуються ходи фігури, напад, захист, розмін. Коли діти готові до сприйняття основ стратегії і тактики гри, вони вчаться ставити мат в найпростіших закінченнях партій, вчаться закінчувати партію нічиєю, будувати логічні ланцюжки. А найцікавіше - коли починаються справжні шахові баталії! Пошук подібності шахової партії в життєвих ситуаціях - один з прийомів розвитку інтуїції і логіки. Моделювання ситуацій на шахівниці - це азбука життя.

Отже, ми знаходимося у всіх наших філіях за адресами: - Харківське шосе, 48, (інститут хімії, біля КТ, вхід з вул. Березнева); - вул. Кибальчича, 11, оф. 407 (Воскресенка)

Як потрапити на перший урок? Запис по телефону - (050) 357 23 46, Наталія. Який розклад? Два рази на тиждень, час вечірній по домовленості в групі. Починаємо заняття з 3 вересня. Ціна 200 грн індивідуальне заняття і 100 грн в групі. Приходьте з друзями! Розповідайте всім про нас!© Центр Творчості. Всі права захищені